JAXON SLOVAKIA        |        FIRMA JAXON        |        PRODUKTY        |        PREDAJŇA        |        KONTAKTY

História firmy Jaxon siaha až do roku 1984. Táto firma patrí medzi jedných z najväčších distribútorov rybárskych potrieb v strednej Európe.


Do jej rozsiahlej ponuky rybárskeho náradia patria udice, navijáky, silóny, šnóry, umelé nástrahy, štuplíky, sieťky a mnoho iných rybárskych pomôcok a doplnkov. Obchodná ponuka pre rybárov je postavená na základnom princípe – kvalite bez kompromisu za prijateľné ceny. Značkový tovar firmy Jaxon je z roka na rok známejší v celej Európe.


Predtým, ako sa všetky produkty značky Jaxon dostanú na trh, prechádzajú sériou prísnych testov pod dohľadom skupiny najlepších odborníkov v oblasti rybárskeho náradia. Vedieme tiež veľmi kvalitne zásobený servis, pričom poskytujeme záruku na všetky udice a navijaky značky JAXON. Rybárske náradie tejto značky sa teší dobrej povesti medzi veľkou skupinou rybárov.


Čoraz viac profesionálnych rybárov, ktorí sa zúčastňujú na štátnych a medzištátnych rybárskych pretekoch, dávajú prednosť práve nášmu rybárskemu náradiu. Odmenou im môže byť napr. aj taký úspech, aký dosiahli naši spinningisti v roku 2005 na svetových pretekoch v Taliansku, kde chytali na udice a blynkre firmy Jaxon a získali titul individuálneho a tímového majstra sveta.


V našom katalógu ponúkame okrem rozsiahleho výberu rybárskeho náradia firmy JAXON aj produkty iných renomovaných svetových firiem.


Veríme, že budete maximálne spokojní pri používaní rybárskeho náradia z nášho sortimentu.

Copyright © 2015 jaxon.sk. Všetky práva vyhradené.

JAXON Slovakia
Nimnica 219
020 71 Okr. Púchov
Slovakia

Tel./Fax:
+421 (0)42 / 4710 734

E-Mail:
jaxon@jaxon.sk

Sme výhradný dovozca nasledovných značiek:

Reklama

Katalóg produktov JAXON 2017

Katalóg produktov JAXON 2017 - Online